Політика

У Німеччини перевірять дані Wikileaks про таємний штаб ЦРУ у Франкфурті

8 березня, 2017 19:03
Політика/У Німеччини перевірять дані Wikileaks про таємний штаб ЦРУ у Франкфурті
Зберегти
Вигляд
Федеральна прокуратура Німеччини перевірить інформацію WikiLeaks про те, що у Центрального розвідувального управління США нібито був секретний штаб у консульстві США у Франкфурті-на-Майні.

Федеральна прокуратура Німеччини перевірить інформацію WikiLeaks про те, що в Центрального розвідувального управління США нібито був секретний штаб в консульстві США у Франкфурті-на-Майні.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми почнемо розслідування, якщо побачимо докази конкретних злочинних дій або конкретних винних», — заявив представник прокуратури.

Також представник Міністерства закордонних справ Німеччини заявив, що Берлін перебуває в тісному контакті з Вашингтоном щодо документів, опублікованих Wikileaks, які показують, що ЦРУ використовувало консульство США у Франкфурті як віддалену базу для хакерського злому.

Напередодні WikiLeaks почала публікувати документи ЦРУ, які в організації назвали найбільшим витоком конфіденційних даних розвідувального управління.

У першій частині опублікованих даних міститься близько 8,7 тисячі документів і файлів. Оприлюднені документи свідчать, що ЦРУ організувала глобальне стеження за допомогою різних мобільних пристроїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий Брат стежить: про що новий виток WikiLeaks і що з ним робити. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини