УКРАЇНА

У німецькій партії AfD розкритикували візит однопартійців до анексованого Криму

7 лютого, 2018 22:00
УКРАЇНА/У німецькій партії AfD розкритикували візит однопартійців до анексованого Криму
Зберегти
Вигляд
Член фракції «Альтернативи для Німеччини» (AfD) в бундестазі Гансйорг Мюллер розкритикував поїздку восьми членів партії до анексованого Криму.

Член фракції «Альтернативи для Німеччини» (AfD) в бундестазі Гансйорг Мюллер розкритикував поїздку восьми членів партії до анексованого Криму.

Про це повідомляє газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Він назвав візит «не найбільш оптимальним в ситуації, що склалася». Мюллер розповів, що знав про підготовку до візиту ще в кінці минулого року, але відразу сказав, що не поїде.

Георг Пацдерскі, один з трьох заступників федерального голови AfD, також повідомив газеті, що критично ставиться до цієї поїздки. За його словами, дипломатія — завжди складна робота, а Росія «зробила особливий акцент» на поїздку членів партії до Криму.

«Не можу позбутися відчуття, що наших депутатів використовують», — сказав Пацдерскі.

3 лютого дев’ятеро німецьких депутатів від правої партії «Альтернатива для Німеччини» прибули на анексований півострів.
Як заявив прокремлівський голова національно-культурної автономії німців Криму Юрій Гемпель, депутати нібито планують «обговорити питання зняття санкцій і визнання Криму російським».

В уряді Німеччини розкритикували депутатів, які поїхали в анексований Крим. Посол України заявив, що візит німецьких депутатів до Криму може мати прикрі наслідки. Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження у зв'язку з незаконною поїздкою.

Пов`язані новини