Світ

У Нью-Йорку відкрили станцію метро, зруйновану терактом 11 вересня

9 вересня, 2018 11:42
Світ/У Нью-Йорку відкрили станцію метро, зруйновану терактом 11 вересня
Зберегти
Вигляд
У Нью-Йорку вперше відкрили станцію метро після того, як вона була зруйнована унаслідок терористичної атаки «Аль-Каїди» 11 вересня 2001 року

У Нью-Йорку вперше відкрили станцію метро після того, як вона була зруйнована унаслідок терористичної атаки «Аль-Каїди» 11 вересня 2001 року.

Про це повідомляє The New York Times.

Станція метро розташовувалася біля будівель Всесвітнього торгового центру, відомого як вежі-близнюки, в які терористи скерували пасажирські літаки.

Запуск оновленої станції метро відбувся 8 вересня. Перший потяг, який проїхав підземкою, зустріли оплесками.

Станція метро коштувала 181 мільйон доларів, її прикрасили мозаїкою зі словами з Декларації Незалежності США.

У вересні 2017 року президент Сполучених Штатів Дональд Трамп продовжив ще на рік режим надзвичайного стану, який запровадили після серії терактів 11 вересня 2001-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це — Перл Харбор для нашого покоління» — cпогади свідка теракту 11 вересня.

У жовтні 2016 року в США було подано перший позов проти Саудівської Аравії за теракти 11 вересня. До того американський Сенат переважною більшістю голосів подолав вето президента США Барака Обами на законопроект, що дозволяє родичам жертв терактів 11 вересня подавати в суд на Саудівську Аравію – як відповідальну за напади.

Теракт 11 вересня 2001 року був здійснений ісламістами «Аль-Каїди». Тоді терористи, захопивши літаки, направили їх у вежі Всесвітнього торгового центру. Ще один літак скерували в будівлю Пентагону.

Тоді майже 3 тисячі людей загинуло і ще понад 6 тисяч дістали поранень.

Пов`язані новини