Harry Potter: Mystery of Hogwarts — перша офіційна гра за мотивами «Гаррі Поттера», яка дозволяє гравцям створювати власні персонажі.

Harry Potter: Mystery of Hogwarts — перша офіційна гра за мотивами  «Гаррі Поттера», яка дозволяє гравцям створювати власні персонажі.

Про це пише Pottermore.

«Гаррі Поттер: «Таємниця Хогвартса», про яку оголосили 12 грудня, — це мобільна гра, яка реалізує фантазії фанатів «Гаррі Поттера», що дозволить їм створювати власних персонажів та відвідувати школу чарівництва Хогвартс з першого до сьомого класів, вивчаючи магію.

Гру створюють Jam City в партнерстві з Warner Bros. Interactive Entertainment і вона буде представлена у 2018 році. Конкретної дати виходу гри наразі не називають, але вже відомо, що вона буде доступна на Google Play та iOS, а також можна попередньо зареєструватися на сайті.

Раніше повідомлялося, що розробник ігор Ingress і Pokemon GО анонсував новий проект в доповненій реальності — Harry Potter: Wizards Unite.

Нагадаємо, телекомпанія ВВС випустить документальний фільм «Гаррі Поттер: Історія магії» на честь 20-річчя з дня виходу першої книги «Гаррі Поттер та філософський камінь».

ДИВІТЬСЯ: Будинок з дитинства Гаррі Поттера виставили на продаж за 995 тисяч фунтів.

Поділитись: