Іспанський бренд одягу Loewe представив нову колекцію, присвячену британському гончару і дизайнеру плитки Вільяму де Моргану. У колекції є принти, які перегукуються з роботами митця, однак у ній же вийшли куртка і штани в широку вертикальну смужку, що нагадує форму в'язнів концтаборів часів Другої світової війни.

На таку подібність звернув увагу, зокрема, популярний фешн-блог Diet Prada, який регулярно демонструє, як різні бренди випускають речі, дуже схожі між собою. 

«Складно розгледіти щось інше, крім форми в’язнів концтаборів, у цьому костюмі за 1840 доларів з колекції Loewe William De Morgan, яка повинна «показати свободу уяви», — заявили в Diet Prada.

Після масової критики у соцмережах комплект відкликали з продажу і видалили з сайту Loewe. Бренд також вибачився за інцидент.

«Нам стало відомо, що один з образів нашої колекції, присвяченій гончару Вільяму де Моргану, може бути неправильно сприйнятий як відсилання до одного з найбільш трагічних моментів в історії людства» — зазначили у Loewe, передає CNN.

Поділитись: