Робот-присоска компанії nvert Robotics
Фото:

Invert Robotics

Новозеландська компанія Invert Robotics уклала угоду з американською фірмою NDT Solutions щодо доопрацювання та випробувань робота-присоски, який призначений для огляду планерів літаків.

Про це повідомляє Flightglobal.

Зараз огляд літаків після рейсу проводять техніки, і цей процес займає відносно багато часу. Крім цього, люди можуть не помітити невеличкі ушкодження. Використання роботів дозволить заощадити час та покращити якість обстеження планерів.

Компанія Invert Robotics створила пластикового робота з гумовими гусенями, головна відмінність апарату — унікальний запатентований механізм присмоктування, який працює на немагнітних поверхнях. Робот здатний втриматися та переміщуватися майже на будь-якій поверхні, зокрема на алюмінії, склі та композитах.

Також розробники зазначають, що апарат здатний переміщуватися вологою поверхнею.

Робот новозеландської компанії важить 5 кілограмів, шириною 40 сантиметрів, довжиною 45 сантиметрів та висотою 20 сантиметрів. Він з’єднаний кабелем з пультом керування, на якому зокрема транслюється картинка, яку передає апарат.

Переміщатися робот може зі швидкістю 7,2 метра за секунду. Кабель до пульта керування довжиною 60 метрів, але його можна збільшити до 100 метрів. Апарат обладнаний високоякісною камерою та світлодіодним підсвічуванням.

Раніше повідомлялось, що в американській поліції вперше служитиме собака-робот.

Поділитись: