Заборонені предмети було виявлено у двох водіїв-перевізників. Станом на 19:00 21 січня 13 з 15 вантажівок продовжили рух у Донецьк.

На лінії розмежування на Донбасі у пункті пропуску в Новотроїцькому Волноваського району Донецької області ввечері 20 січня прикордонна служба під час огляду 15 авто колони гуманітарного штабу «Допоможемо» Фонду Ріната Ахметова виявила заборонені для перевезення предмети.

Про це йдеться у заяві прес-центру гуманітарного штабу.

При цьому зауважується, що заборонені предмети було виявлено у двох водіїв-перевізників. «Ми вважаємо, що дії двох водіїв поставили під загрозу доставляння. Штаб буде співпрацювати з правоохоронними органами. Ми зробимо все можливе, щоб доставляння допомоги було відновлено, а винних було покарано», – йдеться у заяві.

Однак у заяві не вказується, які саме заборонені для перевезення предмети були виявлені.

В той же час, за непідтвердженою інформацією, під час огляду було виявлено сховище з переносними та стаціонарними радіостанціями Verteks виробництва Швейцарії.

Громадське намагалось зв’язатись з прикордонною та фіскальною службою, однак на даний момент у відомствах не коментують цей інцидент. Тож Громадське і надалі намагатиметься отримати офіційну інформацію щодо вмісту сховищ у двох вантажівках автоколони.

Зауважимо, що станом на 19:00 21 січня прес-центр гуманітарного штабу «Допоможемо» Фонду Ріната Ахметова повідомив, що 13 з 15 вантажівок продовжили рух у напрямку Донецька.

Поділитись: