Лук'янівське СІЗО переповнене, в деяких камерах в’язні сплять по черзі. Про це повідомляє прес-служба Уповноваженої з прав людини після того, як омбудсменка Людмила Денісова ознайомилася з умовами тримання в’язнів.

Лук'янівське СІЗО переповнене, в деяких камерах в’язні сплять по черзі. Про це повідомляє прес-служба Уповноваженої з прав людини після того, як омбудсменка Людмила Денісова ознайомилася з умовами тримання в’язнів.

Омбудсменка відвідала збірне відділення установи, з якого в’язні виїжджають на суди й на слідчі дії, подивилась на продукти, з яких складається продуктовий пайок для цих людей. 

Також Денисова поспілкувалась з засудженими-«транзитниками», в’язнями з довічним терміном покарання, жінками та неповнолітніми.

«Слідчий ізолятор перенаповнений, не всі ув’язнені забезпечені окремим ліжком. В деяких камерах в’язні сплять по черзі. В той же час є камери з комфортними умовами тримання на 5-6 місць, в яких тримаються не більше 2 людей», – йдеться у повідомленні офісу омбудсменки.

Повідомляється, що керівництво Лук’янівського СІЗО пояснює невирішення проблем ізолятора відсутністю централізованого фінансування.

Нагадаємо, 10 лютого 2016 року повідомлялося, що будівлю Лук'янівського СІЗО виставляють на продаж.

Також зазначалося, що Мін'юст обере інвестора для будівництва ізолятора замість Лук'янівського СІЗО до 2017 року.

Раніше Чернишов повідомляв, що в оновленій пенітенціарній системі більшість працівників будуть підготовлені цивільні.

Поділитись: