Комітет з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співпраці в Європі підтримав резолюцію щодо окупації Росією частини Грузії.

Про це йшлося під час засідання комітету ОБСЄ, яке транслювалось на YouTube.

Так, комітет ухвалив резолюцію, в якій Росію закликають скасувати своє рішення щодо визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії. Також в резолюції звинувачують Росію в анексії частини Грузії. Автором тексту резолюції є грузинська парламентар Софіо Кацарава.

Крім того, в Парламентській асамблеї ОБСЄ висловили підтримку суверенітету та територіальної цілісності Грузії, а також засудили Росію за грубі порушення прав людини на окупованих грузинських територіях та нарощування військової присутності.

Раніше у Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі прийняли резолюцію щодо енергетичної безпеки в Європі, де згадуються газопроводи «Північний потік-2» і «Турецький потік».

Раніше Комітет з політичних питань і безпеки ПА ОБСЄ схвалив резолюцію щодо мілітаризації Росією анексованого Криму, Чорного й Азовського морів.

Поділитись: