Поліція Пакистану арештувала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві двох його племінниць через те, що ті начебто поцілували незнайомця.

Вважається, що дівчата — віком 16 і 18 років — стали жертвою «вбивства честі». Так називають убивство члена родини, найчастіше жінки, яке вчиняють родичі через накликане на сім'ю «безчестя». Під «безчестям» зазвичай вважають табуйовані дії сексуального характеру, зокрема подружню зраду чи дошлюбний секс.

Подія сталася в невеликому містечку на північному заході Пакистану, де традиції й звичаї часто переважають над законом, зазначає BBC.

Про саме вбивство стало відомо ще минулого тижня. Тоді правоохоронці сказали, що причиною вбивства стало відео, на якому молодий чоловік «знімає себе та трьох молодих дівчат на пустій вулиці». Двох дівчат на ньому він цілував.

Наразі поліція встановила особу чоловіка — це 28-річний чоловік. Його арештували за створення «вульгарного» відео. Третя дівчина на відео — начебто його дружина, яка наразі переховується від правоохоронців.

Арештували й чоловіка, на чий телефон було зняте відео. Поліція вважає, що саме він поширив його соцмережами, що й спровокувало вбивство.

Батька однієї з убитих дівчат і брата іншої взяли під варту за приховування злочину й доказів.

Поділитись: