У Пакистані священик в одній з ісламських шкіл зґвалтував 9-річного хлопчика, залишивши його на ніч у будівлі навчального закладу.

У Пакистані священик в одній з ісламських шкіл зґвалтував 9-річного хлопчика, залишивши його на ніч у будівлі навчального закладу.

Про це повідомляє AP.

Громадянка Пакистану, Каусар Парвен кожного разу, розповідаючи про зґвалтування дев’ятирічного сина, намагається втримувати сльози та продовжувати розповідати історію про сексуальне насильство.

Хлопчик навчався протягом року у сусідній ісламській школі Кехор Пакка. Наприкінці квітня він провів ніч у школі та прокинувшись побачив, що біля нього лежав учитель.

«Я не рухався. Я боявся», — сказала дитина.

Священнослужитель зняв довгу тунікову сорочку хлопчика та згвалтував його.

 «Я плакав. Він робив мені боляче. Він засунув сорочку мені у рота»,  — продовжував учень. На запитання про подробиці зґвалтування хлопчик розповідає зі сльозами на очах. Мати сина завжди перебуває з ними та намагається заспокоювати його.

АР зазначає, що сексуальне насильство є давньою та невирішеною проблемою в мандрасах (ісламських школах) Пакистану. Ця проблема є актуальною як у віддалених селах та і у великих містах. Але у культурі, де священнослужителі наділені владою, а сексуальне насильство є предметом табу, це рідко обговорюється та визнається публічно. Ще рідше над цим працює поліція.

Священнослужителі у більшості випадків дають хабар поліції для того, щоб вони не домагалися справедливості у справах, пов’язаних з сексуальними насильствами, — говорять сім’ї потерпілих. 

Тільки деякі випадки доходять до судів, але Пакистанська правова система дозволяє сім’ям потерпілих сказати «пробачаю» злочинцю замість вироку. Ці випадки місцеві жителі називають «blood money».

АР розслідування виявило сотні випадків сексуального насильства з боку священнослужителів, про які повідомлялося впродовж останнього десятиріччя. І чиновники підозрюють багато священнослужителів, які здійснюють сексуальне насильство над щонайменше  двома мільйонами дітей у Пакистані. Дослідження проводилося на основі документації поліції, інтерв’ю з постраждалими, свідками, колишніми та нинішніми міністрами, групами допомоги та чиновниками.

За останні 10 років у газетах згадано 359 потерпілих від сексуального насильства з боку священнослужителів. Це цифра означає, що це «ледве верхівка айсбергу», говорить Мунізе Бано, виконавчий директор Sahil, організація, яка працює проти сексуального насильства над неповнолітніми.

Раніше повідомлялося, що у хорі при соборі в баварському Регенсбурзі з 1945 року до початку 1990-х щонайменше 547 хлопчиків стали жертвами насильства з боку дорослих.

Поділитись: