Політика

У парламенті Британії ухвалили закон про Brexit

13 березня, 2017 23:00
Політика/У парламенті Британії ухвалили закон про Brexit
Зберегти
Вигляд
Палата Громад британського парламенту 13 березня ухвалила остаточний варіант закону про вихід країни з Європейського Союзу.

Палата Громад британського парламенту 13 березня ухвалила остаточний варіант закону про вихід країни з Європейського Союзу.

Про це повідомляє Associated Press.

Попередньо депутати відхилили дві поправки до законопроекту, запропоновані Палатою лордів: про односторонні гарантії прав громадян країн Євросоюзу, які живуть у Британії, після Brexit і про надання парламенту права голосу в затвердженні результатів переговорів Лондона з ЄС.

Тепер верхня палата британського парламенту повинна ще раз розглянути законопроект про Brexit. Очікується, що лорди погодяться з рішенням Палати громад. Потім закон про Brexit надійде на підпис королеві.

Після ухвалення закону про Brexit, прем'єр-міністерка Тереза ​​Мей отримає повноваження для старту переговорів з Євросоюзом, які повинні завершитися протягом двох років.

Очікується, що з заявою про початок процедури виходу Великої Британії з ЄС Мей може вступити в парламенті у вівторок, 14 березня.

Нагадаємо, 8 лютого Палата громад Великої Британії остаточно проголосувала за початок Brexit.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини