Праймеріз партії «Європейська солідарність» були лише «порадою», а остаточний список політсили на виборах формували на з’їзді.

Про це в ефірі програми «Мокрик По Живому» заявила міністерка у справах ветеранів Ірина Фріз, відповідаючи на питання, чому вона отримала 13-й номер у списку партії, якщо на праймеріз в неї лише 33-й результат.

«Якщо ви дивилися підводку під праймеріз, то там було зазначено, що цей праймеріз не є вирішальним, що він є порадою для партії «Європейська солідарність» щодо кадрового потенціалу, який має громадський сектор, який готовий іти в рядах партії до парламенту», — сказала вона.

Щодо свого високого місця Фріз зазначила, що це рішення з’їзду, на яке вона не могла вплинути.

Міністерка додала, що просила лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка не ставити її до другої десятки списку.

«Тому що вважала, що хлопці, які брали участь у праймеріз, безпосередньо ветерани, мають повне право у другій десятці», — пояснила вона.

На запитання, що сказав їй Порошенко щодо цього прохання, Фріз відповіла: «Петро Олексійович сказав: Я тебе почув».

Також Фріз пообіцяла більше не «кнопкодавити» у Раді.

Нагадаємо, 13 червня партія Порошенка представила свій список на дострокових виборах у Раду.

Під час з’їзду своєї партії 9 червня Порошенко заявив, що в разі перемоги на дострокових парламентських виборах готовий стати прем’єр-міністром.

Поділитись: