УКРАЇНА

У ПАРЄ 20 країн виступили проти повернення РФ без виконання нею резолюцій

15 грудня, 2017 13:12
УКРАЇНА/У ПАРЄ 20 країн виступили проти повернення РФ без виконання нею резолюцій
Зберегти
Вигляд
Делегати 20 країн Парламентської Асамблеї Ради Європи підписали декларації «Захистити цінності Ради Європи і авторитет» щодо спроб повернути РФ в організацію без виконання нею резолюцій ПАРЄ.

Делегати 20 країн Парламентської Асамблеї Ради Європи підписали декларацію «Захистити цінності Ради Європи і авторитет» щодо спроб повернути РФ в організацію без виконання нею резолюцій ПАРЄ.

Про це повідомив глава делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«В тексті висловлюється жаль через те, що певні сили в Раді Європи намагаються підірвати авторитет Асамблеї, зокрема, і РЄ в цілому. Підписанти також заявляють, що спроба безумовно відновити делегацію РФ в правах — вщент руйнує авторитет ПАРЄ, і викличе ефект доміно в організації, та закликають зупинити цей сценарій», — написав Ар’єв у Facebook.

Серед підписантів — представники Словаччини, Данії, Естонії, Грузії, Німеччини, Ірландії, Латвії, Литви, Люксембурга, Мальти, Молдови, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, Іспанії, Швеції, Великої Британії та України.

Наприкінці листопада Комітет ПАРЄ відмовився від дебатів щодо повернення Росії.

Росія з 2014-го року майже не бере участі у засіданнях ПАРЄ.

Спочатку росіяни не могли їздити до Стразбурга через санкції, а потім перестали подавати списки через побоювання продовження санкцій.

У січні 2016-го РФ заявила, що заплатить лише третину внеску, а «далі подивиться».

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко заявила, що сплата до бюджету РЄ залежатиме від того, чи братиме РФ участь у засіданнях.

Більше про:
# ПАРЄ
Пов`язані новини