Життя

У Патріаршому соборі УГКЦ з’явились тріщини через скандальне будівництво

Життя/У Патріаршому соборі УГКЦ з’явились тріщини через скандальне будівництво
Зберегти
Вигляд

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви (УГКЦ), поблизу якого на вулиці Микільсько-Слобідській триває зведення житлового будинку, з’явились тріщини.

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

Оглянути стан храму поїхав заступник голови КМДА Павло Рябікін.

«Я поділяю тривогу представників Української греко-католицької церкви, пов’язану з появою тріщин на підлозі та куполі храму, однак аби з’ясувати причини їхньої появи, потрібно провести відповідну експертизу. Але у будь-якому разі, на моє переконання, забудовник повинен налагодити конструктивний діалог із представниками Церкви та допомогти привести будівлю Патріаршого собору у належний стан. Це вже питання не лише юридичної, а й моральної відповідальності забудовника перед чисельною громадою Церкви», – повідомив Рябікін. 

 

Як зазначає «Радіо Свобода», мешканці столичного мікрорайону Микільська Слобідка  уже вісім років протистоять забудовникам – борються за чи не єдиний громадський пляж на лівому березі Дніпра і право вільного доступу до води. Проте цього року знову розпочалось будівництво «висоток».

«Це перша черга тільки. Як на сайті «Укрбуду» пишуть, це перша черга будівництва, вулиця Микільсько-Слобідська, 1. За греко-католицьким храмом, на Микільсько-Слобідській, 7-9, мають такі ж бути «монстри», – зазначив мешканець мікрорайону Анатолій Шаповал. 

Видання, зокрема, вказало, що початок цього будівництва збігся із появою тріщин у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

/ фото «Радіо Свобода»

Пов`язані новини