У Петербурзі на акції на підтримку опозиціонера Олексія Навального поліція затримала кілька десятків людей. Є постраждалі.

У Петербурзі на акції на підтримку опозиціонера Олексія Навального поліція затримала кілька десятків людей, передає кореспондент телеканалу «Дождь».

За даними кореспондента «Новой газети», усього затримали близько 100 осіб.

«Поліція діє жорстко. Одна дівчина з закривавленим обличчям намагалася вибратися з автозаку і кричала, але ОМОНівці затягли її назад»,  —  ідеться у повідомленні. 


Поліція сформувала кілька колон із співробітників правоохоронних органів, щоб розігнати учасників акції. Вони вишикувалися в два ланцюжки і не пропускали учасників акції.

Фото: Reuters

Повідомляється, що під час затримання одна жінка постраждала.

Серед затриманих — активіст Ільдар Дадін, фотограф Анатолій Мальцев. Також правоохоронці затримали, але відпустили фотографа Давида Френкеля.

Перед затриманнями поліція запропонувала учасникам замість неузгодженої акції відвідати безкоштовний показ пропагандистського фільму«Крим».

Частина протестувальників покинула місце проведення акції. Водночас, частина учасників акції планують залишатися на Манежній площі, вимагаючи звільнення політика і глави його передвиборної кампанії Леоніда Волкова з-під арешту.

Акції на підтримку Навального пройшли майже по всій Росії. Було затримано щонайменше 104 людини.

Самого Навального раніше арештували на 20 діб за повторне порушення порядку проведення масових акцій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: