Співробітники центру з протидії екстремізму МВС Росії затримали в Санкт-Петербурзі неповнолітнього підлітка, якого підозрюють у нападі на поліцейського на акції протесту 12 червня.

Співробітники центру з протидії екстремізму МВС Росії затримали в Санкт-Петербурзі неповнолітнього підлітка, якого підозрюють у нападі на поліцейського на акції протесту 12 червня.

За інформацією «Открытой России», йдеться про 17-річного активіста «Молодіжного Яблука» Дмитра Мякшина.

У момент затримання він виходив з дому, щоб здати Єдиний державний іспит.

«Що стосується мітингу. Тоді я забрався на піднесення, мене почав оточувати ОМОН. Вони на мене побігли, я стрибнув, мене повалили шість поліцейських, і, мабуть, один впав, спіткнувся, і у нього зуб випав», — розповів він про мітинг 12 червня.

Відділення Слідчого комітету Санкт-Петербурга порушило кримінальну справу про насильство у відношенні до поліцейського 13 червня. За версією слідства, невідомий вдарив співробітника поліції кулаком о обличчя. Згідно з релізом, справу було порушено за статтею «Застосування насильства, небезпечного для життя і здоров'я». Максимальне покарання за цією статтею передбачає до 10 років позбавлення волі.

Як пише «Фонтанка», кримінальну справу було порушено після вивчення слідчими відеозапису, на якій один з мітингувальників у світлій куртці завдає ОМОНівцю удар у спину.

«Співробітник правопорядку спробував наздогнати кривдника, але спіткнувся через випадково або навмисно виставлену ногу», — зазначала газета.

Потерпілий, за даними видання — співробітник патрульно-постової служби Центрального району, якому, за попередньою інформацією, вибили зуб.

Кореспондент «Еха Москви» в Петербурзі Арсеній Веснін публікував фотографію потерпілого.

Зазначимо, що 12 червня у містах Росії проводилися антикорупційні акції, організовані опозиційними силами та громадськими організаціями.

Під час акцій затримали тисячі людей у всій країні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: