На зимових Паралімпійських іграх-2018 у південнокорейському Пхьончхані відбувся у п'ятий медальний день розіграли 12 комплектів нагород.

На зимових Паралімпійських іграх-2018 у південнокорейському Пхьончхані відбувся у п'ятий медальний день розіграли 12 комплектів нагород.

В української збірної на цей час уже 16 нагород (5 золотих, 4 срібні та 7 бронзових) і п'яте місце у загальнокомандному заліку.

Таблиця сайту paralympic.org

Лідирує збірна США з 8 золотими, 7 срібними та 6 бронзовими медалями. Другою йде команда незалежних паралімпійських атлетів (NPA) — 6, 7, 4, третя позиція у збірної Словаччини - 6, 2, 1. четверта у Франції — 5, 5, 3.

Загалом медалі у Пхьончхані здобули представники 24 країн з 49 команд-учасниць.

Нагадаємо, 14 березня лижниця Шишкова здобула «бронзу» у спринті на Паралімпіаді.

Раніше українська біатлоністка Оксана Шишкова виграла п'яте для України «золото» на Паралімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Український біатлоніст Тарас Радь виграв золоту медаль Паралімпіади на середній дистанції 12,5 кілометрів. Він приніс четверте «золото» українській команді.

У перший день змагань на паралімпійців у Пхьончхані Україна здобула 5 медалей.

У другий змагальний день українець Максим Яровий виграв золоту медаль у лижних перегонах на дистанції 15 км сидячи. Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар'єрі.

12 березня український спортсмен Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту медаль.

У Пхьончхані розігрують 80 комплектів нагород. Українські спортсмени змагатимуться в половині паралімпійських зимових дисциплін: лижних гонках, біатлоні та вперше у сноубордингу.

Поділитись: