Світ

У Південній Кореї ресторани відмовилися вилучати страви з собак на час Олімпіади

9 лютого, 2018 14:41
Світ/У Південній Кореї ресторани відмовилися вилучати страви з собак на час Олімпіади
Зберегти
Вигляд
У південнокорейському місті Пхьончхан майже всі ресторани, які готують страви з м’яса собак, відмовилися їх прибрати з меню незважаючи на запит від влади.

У південнокорейському місті Пхьончхан майже всі ресторани, які готують страви з м’яса собак, відмовилися їх прибрати з меню незважаючи на запит від влади.

Про це повідомляє AFP.

Місцеві активісти організували кампанії та готували онлайн-клопотання з метою заборонити продаж страв з м’яса собак. Якщо ж заклади харчування відмовляться — небайдужі закликали бойкотувати Зимові Олімпійські ігри.

Органи влади попросили 12 ресторанів в окрузі Пхьончхан вилучити ці страви з меню на час проведення Олімпіади в обмін на субсидії. Однак лише два заклади виконали вимоги.

«Ми зіткнулися з багатьма скаргами від ресторанів про те, що ми загрожуємо їх життєвим ресурсам. Деякі з них спочатку перейшли на продаж свинини, а потім знов повернулися до м’яса собак через різке падіння продажів», — повідомили у поліції міста.

У Південній Кореї люди споживають близько мільйона собак на рік. М’ясо цих тварин вважається делікатесом, який надає енергії.

Влада країни періодично намагається переконати заклади харчування змінювати свої меню під час міжнародних заходів. І все ж традиція споживати собак зменшилася, оскільки місцеві все частіше стали вважати цих тварин за домашніх, аніж як худобу.

Зимова Олімпіада відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

1 лютого у південнокорейських містах Пхьончхан та Каннин офіційно відкрили селища, де під час зимової Олімпіади-2018 проживатимуть 2900 спортсменів.

ЧИТАЙТЕ: 10 фактів про Олімпіаду в Південній Кореї.

Пов`язані новини