Життя

У Південній Кореї розпочався суд над подругою президентки країни

19 грудня, 2016 12:45
Життя/У Південній Кореї розпочався суд над подругою президентки країни
Зберегти
Вигляд
Помічниця і близька подруга президента Південної Кореї Пак Кин Хе, яка постала перед судом за звинуваченнями в зловживанні владою і шахрайстві, відкинула всі звинувачення

Помічниця і близька подруга президента Південної Кореї Пак Кин Хе, яка постала перед судом за звинуваченнями в зловживанні владою і шахрайстві, відкинула всі звинувачення, повідомляє ВВС.

Адвокати помічниці президента назвали висунуті проти неї звинувачення «фікцією».

Чхве Сун Сіль вважає себе невинною в тому, що вона незаконно змушувала великий бізнес вносити багатомільйонні пожертвування в пов'язані з нею неурядові фонди, також, вона не визнає змови з президенткою

Як повідомляє агентство Ренхап, Чхве Сун Сіль також відмовилася від суду присяжних. Вибір між судом присяжних і судом колегією суддів у корейської судовій системі надається в окремих випадках.

Нагадаємо, що 9 грудня парламент Південної Кореї проголосував за імпічмент президентці.

Раніше повідомлялось, що президентка Південної Кореї хоче піти у відставку добровільно.

Прокуратура Південної Кореї вже затримала колишнього радника в рамках розслідування скандалу із президенткою Пак Кін Хе, до якого вважається причетною її подруга Цой Сун Сіль.

Цой Сун Сіль підозрюють у спробах за гроші впливати на рішення президентки. Її також затримали, оскільки є побоювання, що вона може втекти з країни.

Пов`язані новини