Життя

У Південній Кореї тисячі людей вийшли на протест проти арешту екс-президентки

1 квітня, 2017 12:14
Життя/У Південній Кореї тисячі людей вийшли на протест проти арешту екс-президентки
Зберегти
Вигляд
Десятки тисяч прихильників колишньої президентки Південної Кореї Пак Кин Хе вийшли на мітинги, протестуючи проти її арешту.

Десятки тисяч прихильників колишньої президентки Південної Кореї Пак Кин Хе вийшли на мітинги, протестуючи проти її арешту.

Про це повідомляє Associated Press.

Агентство зазначає, що мітингувальники розмахують національним прапором та вигукують військові гасла. У той же час опоненти Пак Кин Хе проводять інший мітинг, святкуючи її арешт. Вони тримають власні портрети, і збираються неподалік іншої демонстрації.

Поліція Сеула залучила тисячі поліцейських, щоб відокремити два натовпи мітингувальників і запобігти сутичкам.

Раніше повідомлялось, що екс-президентку Південної Кореї арештували за рішенням суду.

Нагадаємо, 10 березня Конституційний суд Південної Кореї остаточно затвердив імпічмент президентки. Поки обов'язки президента Південної Кореї виконує прем'єр-міністр країни Хван Ге Ан. 

65-річна Пак Кин Хе підозрюється в змові зі своєю подругою Цой Сун Сіль, яка перебуває зараз під арештом, для чинення тиску на великий бізнес країни.

Докладніше про подробиці корупційного скандалу у Південній Кореї читайте у публікації Громадського: Корейська драма: як корупція об'єднала Samsung, президентку та її подругу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини