У лікарні Кейптауна в Південно-Африканській республіці помер 116-річний Фреді Блом, якого вважали найстарішою людиною на Землі.

Як повідомила родина Блома, чоловік помер природною смертю, передає низка видань, зокрема The Guardian, CGTN Africa та BBC.

У документах Фреді Блома датою його народження вказано 8 травня 1904 року, хоча цього так і не підтвердили Книгою рекордів Гіннеса.

У ній найстарішим чоловіком вказували британця Боба Вейтона, який помер в травні цього року у віці 112 років. Однак південноафриканські ЗМІ описують Блома як «неофіційно» найстарішу людину у світі.

Хто такий Фреді Блом?

Фреді Блом народився в сільському містечку Аделаїда, розташованому недалеко від гірського хребта Великий Вінтерберг в провінції Східний Кейп у Південній Африці.

Коли він був підлітком, уся його родина померла під час пандемії іспанського грипу 1918 року. Разом зі своєю дружиною Жанетт він виростив трьох дітей.

Блом провів більшу частину свого життя робітником: спочатку на фермі, потім у будівельній галузі. У відставку пішов, коли йому було за 80.

На початку цього року Фреді Блом казав, що прожив так довго через «благодать Божу».

Поділитись: