У Західно-Капській провінції Південно-Африканської Республіки із в’язниці втекли 68 ув’язнених. Утікачів піймали за два дні й повернули до камер.

Про це повідомляє BBC.

Інцидент стався у п’ятницю, 24 липня. Тоді у в’язниці з 451 ув’язненим перебувало лише 20 охоронців. Частина ув’язнених напала на охоронців і, маючи чисельну перевагу, змогла їх обеззброїти.

Після цього в’язні видерлися на дах в’язниці й вибралися з неї. Утечу встигли зафільмувати місцеві мешканці. Вони ж і допомогли правоохоронцям розшукати втікачів, заявив міністр юстиції Південної Африки Рональд Ламола.

Ламола заявив, що втікачів буде притягнено до відповідальності. Зокрема, під час утечі вони поранили вісьмох охоронців в’язниці.

  • В Італії двоюрідних братів, які на початку червня втекли із в’язниці в Римі начебто для вирішення проблем у сім’ї, потім знову спіймали правоохоронці. Тепер чоловікам загрожує продовження ув’язнення на строки до 2034 року.
  • У листопаді 2019 року у США трьох чоловіків визнали невинними після того, як вони помилково відсиділи у в'язниці 36 років за вбивство, яке не скоювали.
Поділитись: