Потяг Інтерсіті сполученням Перемишль-Київ вимушені були затримати через виялений корпус гранати у тамбурі одного з вагонів.

Потяг Інтерсіті сполученням Перемишль-Київ вимушені були затримати через виялений корпус гранати у тамбурі одного з вагонів. 

Про це повідомила прес-служба поліції Тернополя. 

«На п'ятнадцять хвилин потяг Інтерсіті сполученням Перемишль-Київ вимушено затримали працівники колії. Причина - предмет, схожий ззовні на гранату, в одному з вагонів. Небезпечну знахідку виявив під час руху прибиральник», — ідеться у повідомленні. 

На місце події виїхали вибухотехніки, працівники поліції, бригада екстреної медичної допомоги. Коли потяг зупинився в Тернополі, фахівці оглянули його та вилучили предмет.

«За попередньою інформацією, у пакеті був, ймовірно, пустотілий корпус гранати РГД-5. Її передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Працівники поліції встановлюють, хто і куди перевозив небезпечний предмет», — додали у поліції. 

Подія внесена до реєстру досудових розслідувань за статтею 263 частина 1 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Триває слідство.

Раніше повідомлялося, що у поїзді Київ-Варшава провезли щонайменше 3 мішки контрабандних сигарет.

Поділитись: