Так звана екс-прокурорка анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що поблизу сімферопольської прокуратури почав мироточити бюст імператора Ніколая ІІ.

Так звана екс-прокурорка анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що поблизу сімферопольської прокуратури почав мироточити бюст імператора Ніколая ІІ, за яким доглядають її співробітники.

Про це вона розповіла в інтерв’ю на одному з російських телеканалів.

«Мої співробітники телефонують з Криму, з прокуратури, які доглядають за каплицею: ви знаєте, сьогодні вранці бюст Ніколая ІІ, государя нашого, який ми встановили у сквері біля каплиці, замироточив», — заявила вона.

За її словами, туди вже почали сходитися люди з маленькими дітьми, які хочуть зцілитися від недугів. Вона також відзначила, що мироточити бюст російського імператора почав якраз на 100 років після його зречення від престолу.

«Це в столітню річницю, бачите як. Государ нам допомагає. Вони загинули для того, щоб ми зробили Росію процвітаючою і великою», — впевнена Поклонська.

При цьому, російський telegram- канал «НЕЗЫГАРЬ», який спеціалізується на політичних інсайдах, пише, що приводом для висловлювання Поклонської стало розслідування опозиціонера Алєксєя Навального та Фонда боротьби з корупцією щодо прем’єра Росії Дмітрія Мєдвєдєва.

«Колективна «Тімакова» (прес-секретарка Мєдвєдєва) кожен раз на спасіння прем'єра придумує якусь інформаційну цвіль. Після «грошей немає, ви тримайтесь», захоплено все обговорювали сина лукойлівського Руслана Шамсуарова. Генерали від поліції, прокурори метушилися, виконували сценарне завдання. Тепер Поклонська виконує роль «божевільної», у якій замироточив бюст. На наступному тижні колективна «Тімакова» ще що-небудь придумає», — пише канал.

Зазначимо також, що існує рух «царебожжя», вчення про царя-спасителя, віра в особливу священну роль страченого царя Ніколая II, у сакральне значення його страти і необхідність всенародного покаяння за цю страту.

Прихильники таких поглядів стверджують, що Микола II є «царем-спасителем», «спокутувачем гріха невірності власного народу».

Розповсюджувачі таких ідей дуже часто є консервативними російськими націоналістами і монархістами. Узагальнюючого іменування апологети не використовують, з іншого боку, противники прямо називають це явище єрессю.

Тому в РПЦ МП поки що ніяких коментарів щодо «мироточення Ніколая» не давали.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: