УКРАЇНА

У поліцію прийшли нові люди, але їх недостатньо для системних змін — правозахисниця

4 липня, 2018 21:42
УКРАЇНА/У поліцію прийшли нові люди, але їх недостатньо для системних змін — правозахисниця
Зберегти
Вигляд
До оновлених органів Національної поліції України зайшли багато нових працівників, водночас ця кількість не критична і не призвела до системних змін.

До оновлених органів Національної поліції України зайшли багато нових працівників, водночас ця кількість не критична і не призвела до системних змін.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському адвокатка та правозахисниця Євгенія Закревська.

Відповідаючи на питання, чи зайшли зайшли у поліцію нові люди, Закревська відповіла:

«Очевидно, що такі люди є і було б неправильно їх не помічати і не зважати на них. Але я не думаю, що сталось щось таке, що може призвести до системних змін. Тобто недостатньо критична кількість, щоб запустити саме у поліції системні зміни», — сказала вона.

За її словами, однією з причина такого явища було те, що спочатку усіх колишніх міліціонерів прийняли у поліцію, а вже після цього почали їх відсіювати.

«Було помітно як працювали психологи при відборі патрульних. Була тенденція, вона потім виправилась, але спочатку вони намагались не брати кращих. Тому що все одно у міліції ніхто не буде працювати. Раніше так було», — додала правозахисниця.

Зазначимо, 4 липня в Україні відмічається третя річниця реформи Національної поліції.

Раніше керівник патрульної поліції Олександр Фацевич повідомив, що у 2018 році з патрульної поліції звільнилося близько 400 працівників.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Підтримка поліції впала, бо людям не подобається мати з нею справу — заступник голови Нацполіції Фацевич

Пов`язані новини