Життя

У Польщі працедавець не викликав швидку українці, у якої стався інсульт

14 лютого, 2018 16:48
Життя/У Польщі працедавець не викликав швидку українці, у якої стався інсульт
Зберегти
Вигляд
Жінка перебуває у лікарні в Познані, її стан важкий.

Прокуратура польського міста Сьрода-Вєликопольська вивчає обставини справи українки, яка, нелегально працюючи в одній з місцевих фірм, отримала інсульт. Працедавець не викликав їй швидку допомогу, натомість вивіз її за межі закладу праці, залишив на лавці та викликав поліцію до нібито нетверезої особи.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Нині жінка у важкому стані перебуває у познанській лікарні. Справі надав розголосу почесний консул України у Познані Вітольд Горовський.

Він поінформував, що українка мешкала на терені закладу, у якому незаконно працювала. Коли раптом у неробочий час у неї стався інсульт, працедавець не викликав їй швидку допомогу.

«Він відвіз її до сусіднього міста. Думаєте, що до лікарні? Вже паралізовану Оксану перенесли до автівки, потім її витягнули з машини і поклали на лавку посеред вулиці. Тоді була викликана поліція у зв’язку з тим, що нібито на вулиці перебуває людина напідпитку», — повідомив Горовський.

Справу вже перевіряє районна прокуратура у Срьоді-Великопольській. Голова прокуратури Ґжеґож Ґуче сказав, що провадження порушено у справі безпосередньої загрози втрати життя або важкої шкоди здоров’ю, а також у справі незаконного працевлаштування.

«Ми вилучили для вивчення відео з камер спостереження цієї фірми, хочемо отримати медичні документи цієї жінки. Ми звернемося за висновками експертів з судово-медичної установи. Водночас перевірку має провести також Державна інспекція праці», — сказав він.

Поки у цій справі звинувачення нікому не висунуто. Жінка перебуває у лікарні в Познані, її стан важкий. Консул почав збір коштів на її лікування. 

Пов`язані новини