У Польщі базуватимуться підрозділи військової бригади США. Їх розмістять в Жагані, Сьвєнтошові, Сквєжині і в Болеславці.

У Польщі базуватимуться підрозділи військової бригади США. Їх розмістять в Жагані, Сьвєнтошові, Сквєжині і в Болеславці. Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антоні Мацарєвич, повідомляє «Польське радіо».

«Підрозділи американської бригади знаходитимуться у західній частині Польщі, але діятимуть на східному кордоні країни», - наголосив міністр.

Бригада постійно знаходитиметься у Польщі, але братиме також участь у навчаннях в інших державах східного флангу НАТО.
До Польщі міжнародні підрозділи, на базі американських військових сил, прибуватимуть у січні та у квітні. У Литві це будуть — німці, в Латвії — канадці, а в Естонії — британці.

Окрім 800 американців, до складу батальйону в Польщі входитимуть військовослужбовці з Румунії та Великої Британії. Польща відправить своїх бійців до батальйонів у Литві та Румунії, де НАТО також збільшує військову присутність у рамках зміцнення південно-східного флангу.

Як повідомляє Міністерство національної оборони Польщі, американські танкісти, які прибудуть до Польщі, згодом братимуть участь у навчаннях в Болгарії, Румунії та балтійських країнах.

У червні навчання танкової бригади відбудуться в Польщі та країнах Балтії, але згодом, — в Болгарії і Румунії, а потім, — у Грузії.

Раніше повідомлялося, що в НАТО готові розгорнути 4 батальйони на початку 2017 року у Естонії, Литві, Латвії та Польщі.

«Це трансатлантична демонстрація незламності підтримки всіх наших членів», — заявив з цього приводу генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг.

Поділитись: