У польському Ґданську громадянина Білорусі поранили ножем під час розпиття алкогольних напоїв. У зв’язку з цим затримано трьох громадян України.

Інцидент трапився 20 січня в одному з хостелів Ґданська. Тричі поранений ножем білорус перебуває у лікарні. У свою чергу, поліція арештувала громадян України, котрі розпивали з ним алкоголь.

«Про інцидент нас повідомив диспетчер швидкої допомоги. За попередніми даними, відбулася гулянка з алкоголем та сварка між громадянином Білорусі та України. Цей другий вдарив першого ножем. Крім 40-річного чоловіка, затримано також 44-річну жінку, також громадянку України», — повідомили у поліції Гданська.

За даними правоохоронців, обоє українців були нетверезими: обстеження жінки показало понад 2 проміле алкоголю у її крові, натомість результат чоловіка показав понад півпроміле.

Крім того, на місці злочину була затримана також 48-річна громадянка України, яка образила прибулих правоохоронців.

Усі троє громадян України перебувають нині під арештом, чекаючи на рішення прокуратури.

Розслідування ведеться у зв’язку зі спробою вбивства, з’ясовується також участь згаданих жінок в інциденті.

16 грудня на залізничній станції «Вільно» у Варшаві група українців і поляків влаштували масову бійку. Польські ЗМІ повідомляли, що коли приїхала поліція, учасники бійки вже покинули місце інциденту.

Згодом поліція Варшави повідомила Громадському, що немає інформації про бійку на залізничній станції.

Поділитись: