У піцерії польського міста Познань побили українського актора Юрія Чеботарьова. Українець був працівником цього закладу. Йому зламали ніс, коли він зажадав у менеджера виплати затриманої зарплати.

Про це пише польське видання Onet.pl.

Юрій Чеботарьов — випускник театрального відділення Харківського університету мистецтв. Протягом останніх трьох років він жив у Познані та виступає у польському театрі. Однак у зв’язку з тим, що робота в театрах не дала йому можливості легально перебувати в Польщі, українець знайшов постійну роботу в піцерії «Тіволі».

Коли робота в ресторані почала заважати його театральній діяльності, Чеботарьов вирішив звільнитися й прийшов за зарплатнею. Тоді між ним і менеджером ресторану виникла сварка. Як стверджує актор, менеджер відмовився виплачувати йому зароблене та звелів йому піти геть, а коли українець викликав поліцію — вдарив його головою, зламавши ніс.

По прибуттю поліції менеджер виплатив платню, однак стверджує, що не бив українця. На прохання постраждалого поліція викликала швидку допомогу та проінструктувала його про можливість подати заяву про інцидент.

Керівництво піцерії заявило, що «проводить внутрішнє розслідування». Там наголосили, що несправедливо говорити про дискримінацію за національністю, оскільки серед співробітників майже половина є українцями, і деякі з них виконують управлінські функції.

Колектив Польського театру в Познані виступив на захист свого колеги.

«Не перший день ми вимагаємо дотримання прав українців, які працюють у Познані та Польщі — і на сцені, і в повсякденному житті. Сподіваємось, що нападом займуться, а винний понесе наслідки» — йдеться у заяві колективу.

Там додали, що Юрій може розраховувати на підтримку колег.

Поділитись: