За словами поліції, наразі ніхто не затриманий, але правоохоронці працюють над цим. Водночас зауважується, що за подібний учинок передбачено покарання до 2 років позбавлення волі.

У місті Жешув на півдні Польщі розмалювали написами червоною фарбою консульство України.

Як повідомило видання Rzeszow-news, інцидент стався ввечері 30 вересня. Написи, за словами свідків, зробив невідомий чоловік приблизно 30 років.

Так, на будівлі консульства з’явилися написали польською мовою: «Україна — ОУН-УПА», «Waffen SS Galitzien», а біля герба України намалювали шибеницю, свастику, залишили напис Raus (німецькою «геть»​ — ред.), й напис, який, за даними видання, схожий на російське «нет».

За словами поліції, наразі ніхто не затриманий, але правоохоронці працюють над цим. Водночас зауважується, що за подібний вчинок передбачено покарання до 2 років позбавлення волі.

Раніше в польському місті Барлінек власник супермаркету встановив табличку, яка закликала перевіряти кожного громадянина України на касі.

2 жовтня глава МВС Арсен Аваков заявив про затримання групи чоловіків, які причетні до інциденту в Луцьку, де 10 липня 2017 року зловмисники кинули вибухівку в будівлю консульства Польщі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile