У Полтаві біля Меморіалу Солдатської слави напали на суддю Октябрського районного суду Ларису Гольник

У Полтаві біля Меморіалу Солдатської слави напали на суддю Октябрського районного суду Ларису Гольник.

Про це вона повідомила у Facebook.

За даними місцевого інтернет-видання «Полтавщина», Гольник вже повідомила про напад у поліцію і на місце виїхала слідчо-оперативна група.

За словами жінки, вона йшла з роботи з чоловіком Ігорем Гавриленком, коли на них напали двоє чоловіків у темному одязі з капюшонами.

«Почали бити гумовими кийками: мене по голові, його — по тулубу, кілька разів повалили. Поруч лежали їх велосипеди. Поки Ігор боровся з нападниками, я спробувала ногою зламати велосипеди, щоб вони не змогли далеко поїхати і поліція встигла їх затримати. Тоді нападники підбігли до мене і кілька разів вдарили по голові так, що потекла кров. Після цього вони втекли, залишивши велосипеди», — сказала Гольник виданню «Полтавщина».

Лариса Гольник працює суддею в Октябрському районному суді Полтави. Щоправда, вже два роки не одягає мантію та не виносить вироків, оскільки її повноваження спливли у 2015-му році, а документи на переобрання суддею безстроково застрягли у столичних кабінетах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Справа честі»: Як полтавська суддя повстала проти корупції та беззаконня.

У травні минулого року Лариса Гольник звернулася до правоохоронців із заявою, що мер Полтави Олександр Мамай намагався «вирішити» питання відкритого проти нього адмінпровадження.

Суддя задокументувала спілкування з мером на приховану камеру. На відео людина, яка нібито є Мамаєм, каже, що вважає, що «потрібно закрити цю справу».

Водночас сама Гольник заявила, що голова суду — Олександр Струков — «сприяє стороні» Мамая.

 

Поділитись: