В п'ятого президента України та чинного народного депутата Петра Порошенка заявили, що Держбюро розслідувань нібито спеціально викликало його на допити тоді, коли той запланував поїздку до Швейцарії.

Про цей повідомила пресслужба партії Порошенка «Європейська солідарність».

«Очевидно, Офіс Президента і ДБР незаконно стежать за Петром Порошенком, його розмовами і листуваннями. Публічне «запрошення» на допити, не передбачене жодними нормами КПК, на 21 та 24 січня пролунали через півтори доби після того, як Порошенко забронював квитки для поїздки до Швейцарії туди на 21 і назад на 25 січня», — заявили в «Європейські солідарності».

Там переконують, що графік допитів наклали на графік поїздки. Водночас зазначили, що Порошенко вирішив скасувати візит і здати квитки.

«Однак, явка на допити можлива лише за умови належного вручення повісток відповідно до Кримінального процесуального кодексу України», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, Петра Порошенка Держбюро розслідувань викликало на допит як свідка у двох кримінальних провадженнях. Одне з них стосується можливої «державної зради» у Мінських угодах. Це провадження порушили після заяви першого заступника керівника адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

Поділитись: