У столиці Чехії Празі під стінами посольства Росії відбувся пікет на підтримку московського «Маршу змін» та проти «імперіалістичної політики Кремля». Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кілька активістів прийшли до посольства із написами на плакатах: «Годі обманювати й убивати», «No Putin, no war», «Дотримуйтесь вашої конституції» тощо.

Серед гасел було і «Свободу Савченко, Сенцову, Кольченку».

Акція пройшла спокійно. Охорона посольства не чинила спротиву активістам.

Напередодні акції її учасники поширили заяву, в якій зазначили, що йдуть 12 грудня до посольства своєї країни в Чеській республіці, щоб «висловити протест проти імперіалістичної політики Кремля, порушення президентом міжнародних і російських законів, ігнорування владою економічної катастрофи і нагнітання політичного та пропагандистського терору всередині країни».

Активісти заявляли, що виступають проти анексії Криму, війни в Україні та Сирії та висловлюють солідарність з активістами московського «Маршу змін».

У центрі Москви на Пушкінській площі затримали активістів «Маршу змін», що брали участь в одиночних пікетах на День Конституції. Затримали 33 людини.

Конституція Російської Федерації була прийнята 12 грудня 1993. Цей день вважається державним святом у РФ. Відповідно до 31-ї статті Конституції, громадяни мають право на мирні зібрання.

/ фото Michal Majzner‎ via Facebook

Поділитись: