У Празі затримали заступника лідера Радикальної партії Олега Ляшка та депутата Андрія Лозового за спробу розрахуватися фальшивими євро.

Чоловіка затримали під час вильоту до Києва.

Як зазначив Олег Ляшко, Лозовий купував подарунок матері, а «євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими».

Лідер Радикальної партії вказав, що євро Лозовий придбав у київському обміннику та назвав свого помічника «жертвою валютних кидал».

«Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо «обмінник» зник»,— написав Ляшко.

Пізніше сам Лозовий на своїй сторінці у Facebook повідомив, що його звільнили та, описуючи ситуацію, вказав, що «все було, як в кіно».

«Вертаючись, хотів купити в duty free подарунок Мамі Oksana Lozova, і виявилося, що гроші — фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва — мене затримали. Зняли з літака, як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там (коли шмонали - навіщось заглядали у вуха). але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки — став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий», — написав Лозовий.

Поділитись: