УКРАЇНА

У представництві президента в Криму пропонують припинити автобусне сполучення між Україною та РФ

7 серпня, 2018 18:34
УКРАЇНА/У представництві президента в Криму пропонують припинити автобусне сполучення між Україною та РФ
Зберегти
Вигляд
Перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов запропонував якнайшвидше припинити автобусне сполучення між Україною та Росією.

Перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов запропонував якнайшвидше припинити автобусне сполучення між Україною та Росією.

Про це Ізет Гданов повідомив у Facebook.

«Припинення залізничного сполучення з [країною] окупантом однозначно правильне рішення Мінінфраструктури, також необхідно невідкладно розглянути припинення автобусного сполучення», — написав він.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив Громадському, що міністерство розглядає можливість закриття залізничного сполучення з Росією.

За його словами, Мінінфраструктури дійсно розглядало питання закриття поїздів до Москви, але остаточне рішення має ухвалювати Рада національної безпеки і оборони України та український Уряд.

Відтак, про конкретні терміни закриття залізничного сполучення між Україною та Росією наразі не ідеться.

Між Україною і Росією курсують 14 потягів. Дев’ять з них українські. Два київські, два харківські, одеський, херсонський, а також з Кривого Рогу та Хмельницького. Кінцеві точки дві — Москва або Санкт-Петербург.

Нагадаємо, що авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Пов`язані новини