ENRU

У проекті бюджету-2018 для Міноборони заплановано 83,3 мільярди гривень

У державному бюджеті на 2018 рік Кабмін пропонує виділити на діяльність Міністерства оборони 83,3 мільярди гривень.

Про це йдеться в проекті державного бюджету на 2018 рік, зареєстрованому у Верховній Раді.

Згідно документу із цієї суми на закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки заплановано 16,36 мільярдів. На забезпечення діяльності Збройних сил України та підготовку військ в 2018 році пропонується направити 60 мільярдів гривень; на медичне лікування, реабілітацію та санаторне забезпечення особового складу ЗСУ, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війни – 2,38 мільярдів.

Також на підготовку військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації та перепідготовку військових спеців і державних службовців, початкову військову підготовку і патріотичне виховання молоді – 2,85 мільярдів. На будівництво житла для військових пропонується виділити 826 мільйонів гривень.

Крім того, проектом держбюджету пропонується виділити на утилізацію боєприпасів, рідинних компонентів ракетного палива, озброєння, військової техніки та іншого військового майна, забезпечення вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів ЗСУ 334 мільйонів гривень.

18 вересня спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що парламентарі на цьому тижні мають намір розглянути судову, пенсійну, медичну реформи та провести представлення бюджету на 2018 рік.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram