У проекті бюджету на 2019 рік знову заклали 1 мільярд гривень на оновлення освітнього простору для початкової школи.

У проекті бюджету на 2019 рік знову заклали 1 мільярд гривень на оновлення освітнього простору для початкової школи.

Про це повідомила міністерка освіти Лілія Гриневич, передає прес-служба МОН.

«Не зважаючи на усі складнощі бюджету наступного року, ми все ж заклали співмірну інвестицію — 1 мільярд гривень на освітнє середовище для першокласників, що прийдуть навчатись у 2019 році», — сказала Гриневич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Також вона зазначила, що в 2019 році всі педагогічні працівники отримають підвищення зарплати на 9%, водночас називаючи підвищення «недостатнім».

Раніше на урядовій нараді у Вінниці міністерка пояснила, що входить до нового освітнього простору: столи та парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека та стіл, стілець, комп'ютер, шафи для вчителя.

Нагадаємо, у Києві на впровадження концепції Нової української школи виділили понад 150 мільйонів гривень, що в середньому дорівнює 6,3 тисячі гривень на кожного першокласника.

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Раніше міністерка освіти заявила, що з виділених урядом 998,8 мільйонів гривень на створення Нової української школи регіони використали лише 44,1%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти

Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання у перших класах за новим Стандартом початкової школи.

Гімназії та ліцеї прийматимуть першокласників без конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Відірвати вчителів від дошки: які зміни чекають на українську школу

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile