ENRU

У прокуратурі заявили про спроби Ляшка зірвати розслідування про його збагачення

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький звинуватив лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка у тиску та спробах відвернути увагу від фактів ймовірного незаконного збагачення політика.

Про це Холодницький написав у Facebook, після того, як Ляшко разом з іншими депутатами від «Радикальної партії» увірвався до САП.

«Ціла парламентська фракція на чолі з народним депутатом влаштувала мені та прокурорам САП політичне шоу з єдиною метою — вчинити тиск на детективів та прокурорів у справі та відвернути увагу від фактів ймовірного незаконного збагачення про які повідомляли ЗМІ», — написав Холодницький

Він нагадав, що Ляшко був допитаний поки як свідок за фактом набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави — народним депутатом України — у власність активів у значному розмірі за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України.

Однак, за словами Холодницького, Ляшко вирішив не обмежуватись «лайками та образами детективів та прокурорів на допиті та за власною ініціативою прийшов до САП для отримання трибуни».

Також Ляшко не надав жодної інформації щодо фактів досудового розслідування за яким був допитаний.

Нагадаємо, Антикорупційна прокуратура і НАБУ розслідують справу про збагачення Ляшка

Раніше із розслідування «Наші гроші» стало відомо, що Ляшко з цивільною дружиною Росітою Сайранен за останній рік придбали нерухомості на близько 20 мільйонів гривень. При цьому, жоден з них офіційно не володіє бізнесом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Е-декларація Ляшка: 940 тисяч доларів готівкою, селянські вила та коштовні годинники.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram