У Протасовому Яру охоронці перекрили активістам доступ до техніки, яка готує місце для встановлення будівельного паркану, будівельники продовжують пиляти зрізані раніше дерева.

За словами активіста Романа Ратушного, техніку підігнали для того, щоб прибрати МАФ, який заважає встановлювати новий паркан на заміну поваленого раніше.

«Він (МАФ — ред.) мав бути пересунутий, щоб можна було встановлювати новий паркан на заміну тому який «здуло вітром» під час попередньої акції», — сказав він.

Відкритого протистояння між забудовниками і активістами не відбулось. Протестувальники дивились, як працюють будівельники і техніка.

Пізніше робочі продовжили розпилювати вже зрубані дерева на частини, щоб вивезти їх з будмайданчика.

«Вони зараз тут продовжують вирубку. Вирубали ці вікові дерева, а зараз при світлі дня вони вивозять те, що вже вирубано. А от коли споночіє, почнуть великі дерева вирубувать», — каже присутній на місці депутат фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.

В свою чергу представники забудовника запевняли кореспондента Громадського, що всі документи для будівництва є, але так і не показали їх.

Нагадаємо, зранку 18 червня активісти повідомили, що на місці забудови у Протасовому Яру знову пиляли дерева і почала працювати техніка.

Нагадаємо:

  • 9 травня у Києві протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю
  • 4 травня протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю. Вони ходили переходом, скандуючи «Ні забудові Протасового Яру!» Перед частковим перекриттям вулиці Протасів Яр між протестувальниками та чоловіками, які охороняли забудову, сталися сутички. Сторони кидалися одне на одного впродовж 5 хвилин, до бійки не дійшло.
  • 2 травня на вулиці Протасів Яр у Києві відбувся стихійний мітинг проти забудови Протасового Яру. В акції взяли участь до 100 людей.
Поділитись: