У зятя нового президента США Джареда Кушнера, який буде призначений старшим радником Білого дому, є молодший брат Джошуа. Він протестує проти політики Дональда Трампа.

У зятя нового президента США Джареда Кушнера, який буде призначений старшим радником Білого дому, є молодший брат Джошуа. Навідміну від Джареда, він уникає публічності, а також не підтримує Дональда Трампа і навіть виходить на акції протеста проти його політики. Про це пише The Sunday Times.

Так, 21 січня 31-річний Джошуа Кушнер був помічений на жіночому марші проти Дональда Трампа у Вашингтоні.

Він зустрічається із супермоделлю Карлі Клосс, яка публічно виступала у підтримку кампанії Гілларі Клінтон. Разом вони надали близько $100 тис. Демократичній партії США.

Карлі Клосс, дівчина Джошуа Кушнера, Kou Art, flickr

Спікер Джареда Кушнера, який одружений із дочкою Трампа Іванкою, зазначив, що той любить свого брата незалежно від розбіжностей у політичних поглядах, і не хоче говорити про його вибір нічого поганого.

Під час правління адміністрації президента Барака Обами, Джошуа Кушнер скористався реформою системи охорони здоров’я Obamacare у своїй бізнес-діяльності з медичного страхування. Цю реформу скасував тесть його брата, коли отримав президентські повноваження.

Раніше повідомлялося, що зятю Дональда Трампа дозволили бути радником Білого дому.

Нагадаємо, команда Трампа підтвердила обрання його зятя старшим радником Білого Дому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Радник Трампа у Білому домі: як Джаред Кушнер став найвпливовішим зятем у США

Поділитись: