УКРАЇНА

У Приазов'ї провели найбільші тактико-спеціальні навчання ЗСУ з початку 2018-го

27 квітня, 2018 16:46
УКРАЇНА/У Приазов'ї провели найбільші тактико-спеціальні навчання ЗСУ з початку 2018-го
Зберегти
Вигляд
На полігоні, що на узбережжі Азовського моря пройшли найбільші в 2018 році тактико-спеціальні навчання Збройних сил України.

На полігоні, що на узбережжі Азовського моря пройшли найбільші в 2018 році тактико-спеціальні навчання Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Повідомляється, що до навчань залучили артилерію, авіацію, броньовановану та колісну техніку, а також повітрянодесантну та окрему десантно-штурмову бригади.

За легендою навчаннь противник прорвав оборонній позиції прикордонників і перейшов до повномасштабного наступу.

Особливістю навчань було забезпечення спеціальними радіокерованими мішенями тренувальної смуги, що дозволило в повній мірі імітувати наступ та тактичні дії ворога. Також, для організації взаємодії командири всіх ланок користувались лише штатними засобами зв’язку.

Загалом, у  навчаннях взяли участь понад 500 військовослужбовців та близько 200 одиниць різноманітної техніки та кілька батарей артилерії. Повітряну підтримку забезпечували кілька ланок ударних гелікоптерів Мі-24 та транспортних гелікоптерів Мі-8. 

Нагадаємо, 24 до німецького міста Хохенфельс прибула українська військова техніка для участі в міжнародних навчаннях Combined Resolve Х.

Пов`язані новини