У Придністров'ї російські військові провели навчання з бойовою стрільбою

default/У Придністров'ї російські військові провели навчання з бойовою стрільбою
Зберегти
Вигляд

У Придністровському регіоні Молдови пройшли тактичні навчання військовослужбовців оперативної групи російських військ. Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу Західного військового округу.

«Понад 400 військовослужбовців та близько 50 одиниць техніки взяли участь в ротних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою, які завершилися в оперативній групі російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова», - сказали в прес-службі.

Також в ході навчань були відпрацьовані завдання мотострілецького підрозділу при наступі і в обороні в умовах застосування умовним противником зброї масового ураження.

13 грудня 2015 року президент Молдови Ніколає Тімофті заявив про необхідність виведення російських військ з Придністров’я. Він виступив за трансформацію миротворчої операції в зоні безпеки на цивільну місію під міжнародним мандатом. Тімофті зазначив, що відповідні зобов’язання Росія взяла на себе у ході саміту ОБСЄ в Стамбулі 1999 року.

На території Придністров’я розміщується контингент російських збройних сил і військова частина №13962 (або Оперативна група російських військ ОГРВ) – два батальйони загальною чисельністю близько тисячі осіб.