Життя

У приміщенні Волинської митниці люди у балаклавах вчинили погром (ФОТО, ВІДЕО)

Життя/У приміщенні Волинської митниці люди у балаклавах вчинили погром (ФОТО, ВІДЕО)
Зберегти
Вигляд

В адмінприміщенні Волинської митниці люди в балаклавах вчинили погром, повідомляє Громадське.Волинь.

Як зазначається, під час нападу, були виламані турнікети, побиті двері та вкрадені документи з кабінету начальника митниці.

На час нападу виконувача обов’язків начальника митниці Олександра Шавлака на місці не було. Він перебував на митному переході «Ягодин».

В результаті нападу обійшлося без жертв. Єдиний постраждалий це представник поліції, що прибув на затримання зловмисників.

Раніше дорогу поблизу митниці блокували мітингувальники, які вже не перший тиждень вимагають відкликання Олександра Шавлака з керівної посади на Волинській митниці.

Сам Шавлак пов’язує напад на митницю із подіями щодо його відкликання з посади. Він каже, що частина людей, яка мітингувала на дорогах, сіла в автобуси та вирушила до приміщення митниці.

Відомо, що автобуси із активістами були затримані на пості неподалік міста Любомль дорожно-патрульною службою та були згодом відпущені.

Журналістам Громадського.Волинь вдалося зафіксувати момент затримання двох автобусів з активістами, які були помічені як на перекритті дороги, так і під час нападу на будівлю. Серед натовпу вдалося опізнати Олександра Волянюка, який публічно у Луцьку відомий як прес-секретар громадського формування «Варта порядку».

За відомостями Головного управління Національної поліції у Волинській області за цими даними було розпочате кримінальне провадження за статтею «захоплення державних або громадських будівель чи споруд», статтею «погроза або насильство щодо працівникам правоохоронного органу» та частиною 2 статті 296 «хуліганство» Кримінального Кодексу України.

За словами начальника митниці, будуть застосовані заходи посиленої охорони державної установи.

/фото Громадське.Волинь/

Пов`язані новини