У селі Вибути під Псковом на безіменних могилах, що з'явились влітку 2014, встановили надгробні камені. На надгробках — імена загиблих, дати смерті, портрети у військовій формі та символіка десантних військ. Ймовірно, ці військові загинули на Донбасі.

У селі Вибути під Псковом на безіменних могилах, що з'явились влітку 2014, встановили надгробні камені. На надгробках — імена загиблих, дати смерті, портрети у військовій формі та символіка десантних військ. Ймовірно, ці військові загинули на Донбасі.

Про це пише «Новая газета».

Один з надгробків — десантнику Леоніду Кічаткіну, за даними видання, оплатило Міністерство оборони РФ. На пам'ятнику зображено фото десантника в повний зріст, емблема підрозділу та орден Мужності. 

Ймовірно всі ці могили належать десантникам, які загинули влітку 2014 року на Донбасі, попри це російське оборонне відомство це заперечує. 

Нагадаємо, 10 листопада 2014 року головна військова прокуратура Федерації засекретила причини загибелі 12 десантників 76 десантно-штурмової дивізії, що дислокувалася на території Псковської області у Росії.

В липні-вересні 2014 року Шлосберг намагався з’ясувати обставини загибелі псковських десантників на Донбасі. Після публікації на цю тему на Шлосберга було скоєно напад.

Згодом російського депутата від фракції «Яблуко» Льва Шлосберга позбавили повноважень депутата. Таке рішення було ухвалено на засіданні обласних законодавчих зборів у Пскові.  

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile