ENRU

У Пуерто-Ріко з США прислали літак готівки для допомоги після урагану

204670487eb558816
Місцеві мешканці за готівку купують лід на фабриці, Ороковіс Фото: Reuters

Глава Федеральної резервної системи Нью-Йорка Вільям Дадлі швидко вислав літак з готівкою на прохання пуерто-риканських банків допомогти запобігти дефіциту готівки після урагану «Марія».

Про це повідомляє Bloomberg.

Виконавчий голова ради директорів Popular Inc. Річард Керріон, який звернувся до глави ФРС Нью-Йорка за допомогою, не уточнив, яка саме сума була доставлена ​​в банки Пуерто-Ріко.

Через ураган «Марія», який наприкінці серпня залишив острів без електрики, через що економіка країни перейшла до готівкових розрахунків та бартеру.

Корпоративні клієнти направляли в банки термінові запити про надання готівки в зв'язку з необхідністю виплачувати зарплати, а банкам не вистачало броньованих інкасаторських автомобілів, щоб задовольнити попит.

Коли увімкнули генератори і деякі банкомати відновили роботу, до них вишикувалися багатогодинні черги.

До 9 жовтня енергопостачання острова не відновлено, 90% населення продовжують жити без електроенергії, закрита половина банківських відділень, близько двох третин банкоматів не працюють.

«Марію» вважали тропічним штормом, однак він посилився до урагану і почав рухатися на острови Карибського басейну, які нещодавно постраждали від урагану «Ірма».

20 вересня ураган «Марія» залишив Пуерто-Ріко без світла.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram