Кандидат на пост віцепрем'єра з промполітики Олег Уруський
Фото:

Олег Уруський/Facebook

Ексголова Державного космічного агенства (2015 року) та колишній перший заступник міністра промислової політики (2005-2006 роки) Олег Уруський може стати віцепрем’єром з оборонно-промислового комплексу, міністром з питань стратегічних галузей промисловості.

Відповідний проєкт постанови вже зареєстрували у Верховній Раді. Ініціатором документа значиться прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Олег Уруський — доктор технічних наук, професор, автор і співавтор понад 50 наукових праць, лауреат Державної премії України в галузі науки й техніки (1996 р.), академік Міжнародної академії аеронавтики. Обіймав керівні посади на підприємствах і об'єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної та машинобудівної галузей. Керував підрозділами апарату Ради національної безпеки й оборони України, секретаріату Кабінету міністрів.

З початку квітня 2020 року Уруський є директором компанії «Прогресстех-Україна», яка надає інженерні послуги, розробляє програмне забезпечення для провідних підприємств високотехнологічних секторів економіки. Основний партнер і замовник «Прогресстех-Україна» — американська компанія Boeing.

Нагадаємо, 4 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що віце-прем’єр з питань промислової політики може з’явитися в уряді вже через тиждень.

«Ми вирішили в цілому відновити таку посаду, як віце-прем’єр-міністр з питань промислової політики. Тому що для нас і промисловість країни, і оборонно-промисловий комплекс, і комічна промисловість, і всі наші підприємства, як сказала одна з найкращих кандидатур на цю посаду, — це і є стратегія розвитку країни. Щоб країна дійсно була промисловою, була космічною країною», — казав тоді Зеленський на зустрічі з представниками бізнесу Одеської області.

Поділитись: