У районі Березового – Докучаєвська Донецької області 8 тис. осіб по обидва боки від лінії розмежування з 15 квітня залишаються без питної води.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, опублікованому 8 червня.

«СММ продовжує відзначати напружену ситуацію в районі Березового - Докучаєвська, приблизно за 30 км на південний захід від Донецька. Вісім тисяч осіб у районі, по обидві сторони від лінії розмежування, з 15 квітня залишаються без питної води. Поблизу контрольованого урядом Березового проведення ремонтних робіт на лініях електропередачі, пошкоджених внаслідок обстрілу, неможливе через значну замінованість цієї ділянки», – йдеться у звіті.

Також у звіті вказується на значне збільшення кількості порушень режиму припинення вогню як в Донецькій, так і в Луганській областях.

Повідомляється, що більшість випадків порушення було зафіксовано навколо Донецького аеропорту, підконтрольної уряду Авдіївки, підконтрольної «ДНР» Ясинуватої; на дорозі між контрольованим «ДНР» Дебальцевим та контрольованим урядом Світлодарськом; а також у районі мосту на південь від контрольованої урядом Станиці Луганської.

Раніше перший заступник секретаря Ради безпеки і оборони України Михайло Коваль повідомив, що протягом останніх двох років війни на Донбасі вбито 10 тис. українців, більше 20 тис. отримали поранення, і близько 1,8 млн людей були змушені покинути свої домівки.

Поділитись: