Життя

У районі Луганська та Донецька бойовики пішли в контратаку – Тимчук

Життя/У районі Луганська та Донецька бойовики пішли в контратаку – Тимчук
Зберегти
Вигляд

Сили АТО проводять перегрупування, щоб продовжити активні дії, а у відповідь терористи намагаються зірвати блокування їх опорних пунктів. Про це на своїй фейсбук-сторінці написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Найбільш активно терористи контратакують в районі Луганська, Донецька, Стаханова і Алчевська. Поблизу Горлівки та Свердловська триває накопичення сил і засобів терористів. Спостерігається перекидання терористичних груп в райони Ровеньок, Сніжного, Тореза та Шахтарська.

У прикордонних районах відзначається зниження активності терористичних груп, однак тривають обстріли позицій сил АТО з території Росії. Були обстріляні позиції сил АТО в районі Дякового і ротної тактичної групи поблизу держкордону. Вогонь вівся з артилерії і мінометів. Також з "Граду" українські військові були обстріляні в районі Новоганнівка та аеропорту в Луганську. З мінометів, стрілецької зброї і автоматичних гранатометів обстріляні три блокпости сил АТО в районі проведення операції.

Пов`язані новини