Життя

У рамках експерименту мешканцям міста у США виплачуватимуть по $500 на місяць

24 жовтня, 2017 02:43
Життя/У рамках експерименту мешканцям міста у США виплачуватимуть по $500 на місяць
Зберегти
Вигляд
Мешканцям портового містечка Стоктон в Каліфорнії незабаром щомісяця виплачуватимуть $500 на місяць або $6000 на рік гарантованого доходу.

Мешканцям портового містечка Стоктон в Каліфорнії незабаром щомісяця виплачуватимуть $500 на місяць або $6000 на рік гарантованого доходу.

Про це йдеться на сайті проекту, в рамках якого буде запущена така ініціатива.

Сама ініціатива належить меру Стоктона Майклу Таббсу, гроші на проект виділятимуть не з бюджету міста, його фінансуватимуть приватні інвестори.

Експеримент стане першою спробою перерозподілити статки, які накопичились у Кремнієвій долині на тлі розвитку IT-сфери.

Проект називається Stockton Economic Empowerment Demonstration Стоктонская (Демонстрація економічних прав і можливостей Стоктона).

Експеримент має на меті з'ясувати практичність ідеї гарантованого базового доходу. Суть такої ідеї полягає у підтримці людей, яким загрожує безробіття через поширення штучного інтелекту і автоматизації.

Експеримент планують запустити в серпні 2018 року.

На нього вже залучили перший $1 млн, який виділить благодійна організація Economic Security Project та один із її керівників — Кріс Хьюз, котрий також вважається одним із співзасновників Facebook.

Нагадаємо, у 2016 році на референдумі в Швейцарії більшість проголосувала проти введення щомісячного гарантованого базового доходу для всіх громадян країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експеримент у Фінляндії: безробітним даватимуть по $600 щомісяця

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# базовий дохід
Пов`язані новини